Aktualności

Nuna next system – rodzina najlepszych w bezpieczeństwie

Z dumą ogłaszamy znakomite wyniki testów ADAC, lidera w najbardziej rygorystycznych testach fotelików samochodowych w Europie: TODL next + BASE next oraz PIPA next + BASE next

Przedstawiamy nową kolekcję RIVETED

Styl Riveted to równowaga między surowym i delikatnym wyglądem oraz awangardowym i ciepłym stylem. Połączyliśmy głębokie, neutralne kolory z
miedziano-złotymi akcentami, aby wstawić nasz niepowtarzalny podpis w ponadczasowej modzie.

Foteliki samochodowe – wszystko, co musisz wiedzieć!

Jeśli czeka Cię pierwszy zakup fotelika, możesz być zaskoczony tym, ile szczegółów ma znaczenie. Co to znaczy, że fotelik ma być dopasowany do auta? Jakie znaczenie ma poduszka powietrzna? Gdzie szukać porady? Zapraszamy do przeczytania naszego wpisu.

Nowoczesny system ISOFIX

Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa podczas podróży to obowiązek każdego kierowcy. Jako rodzice przykładamy się do tego zadania jeszcze solidniej, wszak każdy z nas chce chronić swoje maleństwo i zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa. Na szczęście nowe technologie wkraczają także w świat akcesoriów dziecięcych i stają się sprzymierzeńcami rodziców w tym dążeniu! Na uwagę w szczególności zasługują nowoczesne bazy ISOFIX. Co to dokładnie jest i w jaki sposób zapewnia bezpieczeństwo małym pasażerom? Przeczytajcie.

Jedna baza. Cztery możliwości podróżowania. Next System.

System modułowy NEXT oferuje najwyższą elastyczność dzięki czterem formom zabezpieczenia dziecka w podróży na pierwsze cztery lata, wygodnie wykorzystując jedną bazę dla wszystkich kompatybilnych produktów.

Aktywna mama to szczęśliwa mama – kampania #BeActiveWithNuna

Małe dziecko i czas na ćwiczenia? Większość Mam może tylko o tym pomarzyć. Marka Nuna rozpoczęła kampanię promującą aktywność wśród Mam, a co najważniejsze, aktywność na wyciągnięcie ręki… A dokładniej dwóch, bo wszystkie treningi opracowano tak, aby ich głównym atrybutem był dziecięcy wózek.

Fotelik samochodowy – porady przy wyborze, na co zwrócić uwagę

W jaki sposób dopasować fotelik do pojazdu? Jak wyglądają kategorie wiekowe w przypadku tego typu akcesoriów? Jaki wpływ na zakup powinny mieć wyniki testów bezpieczeństwa? Jaką wagę powinien mieć fotelik? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule.