Otwarcie sklepu Nuna we Florencji

Oficjalny sklep Nuna we Florencji, Włochy

Jesteśmy bardzo dumni i podekscytowani otwarciem naszego flagowego sklepu we Florencji we Włoszech.

Otwarcie to nie tylko wielki kamień milowy dla Włoch, ale także dla marki Nuna.

W 2007 roku zaczynaliśmy w Amsterdamie i teraz jesteśmy w stanie realizować niesamowite projekty, takie jak ten.
Ten sukces jest możliwy tylko dzięki zaangażowaniu każdego z nas.

Wydarzenie rozpoczęło się ceremonią przecięcia wstęgi z udziałem Brada Bickleya, globalnego prezesa Nuna, Guido Voigta, włoskiego prezesa Brand Business oraz Maurizio Pantani, właściciela firmy Ideal Bimbo. Następnie goście mieli okazję zwiedzić sklep. Następnie orkiestra marszowa poprowadziła ich do drugiego miejsca w Palazzo Pucci, jednej z najważniejszych historycznych rezydencji Florencji.

Tutaj świetlana prezentacja produktów Nuna, muzyka ze znaną DJ-ką Norą Bee i skrzypaczką Elsą Martignoni zabawiały gości i kontynuowały świętowanie. Wydarzenie „Casa Nuna” zostało udekorowane niebiesko-białymi neonami, które są charakterystycznymi kolorami marki Nuna. Białe światła symbolizowały czystość typową dla dzieciństwa, podczas gdy kolor niebieski symbolizował harmonię i spokój, które można znaleźć w domu.

Wejdź z nami do świata Nuna

Przyjmujemy bycie premium w jego minimalizmie i pozostajemy wierni naszym holenderskim korzeniom.

Flagowy sklep pozostaje wierny temu nastrojowi, dodając jednocześnie niepowtarzalny akcent Florencji.

Kultowy styl Nuna jest ponadczasowy, a funkcje wbudowane w każdy produkt są pomysłowe i fachowo zaprojektowane – wszystko, czego potrzebujesz i nic, czego nie potrzebujesz.

Oficjalny sklep Nuna we Florencji, Włochy

Ten nowy flagowy sklep pozostaje wierny temu nastrojowi, dodając jednocześnie wyjątkowy akcent Florencji. Gdy klienci wchodzą do sklepu, są witani czterema dużymi łukami otaczającymi wybrane produkty w muzealnym stylu. Dla nas nie ma nic ważniejszego niż umożliwienie, by nasze fachowo opracowane produkty znalazły się w centrum uwagi.

Odwiedzający mogą spodziewać się pełnej oferty Nuna prezentowanej w sklepie, w tym fotelików samochodowych, nosidełek, wózków dziecięcych i produktów do domu. W nadchodzących miesiącach sklep będzie prezentował limitowaną kolekcję Nuna zaprojektowaną przez włoską projektantkę, Georgette Polizzi i wykonaną przez Nuna, a także nowo wprowadzony na rynek wózek TRIV™ next.

Uroczyste otwarcie odbyło się 21 września 2022 r. pod hasłem „Casa Nuna”. Pomysł zrodził się z chęci podkreślenia domu, jako miejsca, w którym spotyka się rodzina. Oprócz przypomnienia o jednej z podstawowych wartości Nuny, koncepcja domu odnosiła się również do celu wydarzenia – otwarcia pierwszego „domu” Nuny we Włoszech.

Odkryj wnętrze naszego sklepu