NEXT SYSTEM


Jesteśmy NUNA, nie wiemy, co to kompromis, dzięki czemu w Wasze ręce przekazujemy tylko to, co najlepsze. Cały czas udoskonalamy nasze produkty i robimy wszystko, aby dosięgnąć ideału. Tak powstał NEXT SYSTEM – system modułowy, dzięki któremu macie możliwość zmieniać foteliki samochodowe wraz z wiekiem dziecka, bez konieczności wymiany samej bazy.

Technologia
dla bezpieczeństwa i komfortuProjektując NEXT SYSTEM, uwzględniliśmy wiele aspektów. Wpinasz fotelik za pomocą jednego kliknięcia, a dzięki obrotowej głowicy, umożliwiającej obrót 360°, możesz wygodnie dostosowywać położenie fotelika i z łatwością zapiąć dziecku wewnętrzne pasy. Technologia instalacji bazy TRUE LOCK pozwala – przy wykorzystaniu bazy ISOFIX – bezpiecznie umieścić fotelik w samochodzie. Panel bezpieczeństwa wyposażony w kolorowe wskaźniki informuje o prawidłowej instalacji bazy.


FOTELIK JAK ŁÓŻECZKO


Nie wydaje Ci się! CARI Next to naprawdę gondola do przewożenia dziecka. Dzięki niej możesz przewozić dziecko w pozycji leżącej, czyli najlepszej dla rozwijającego się małego kręgosłupa.

Fotelik–gondola CARI Next wyposażona jest w materac i wkładki dla noworodka z organicznego dżerseju, które zwiększają komfort, oraz trzypunktowe pasy dla większego bezpieczeństwa. Z CARI Next możesz podróżować bezpośrednio z domu do samochodu, możesz przenieść fotelik w rękach lub wpiąć w wózek – dokładnie tak, jak potrzebujesz w danym momencie.

REKOMENDOWANE UŻYCIE:
Mocowanie boczne
Wzrost dziecka: 40–70 cm, do 9 kg

Kompatybilny z wózkami NUNA TRIV, DEMI Grow oraz MIXX NextDLA SPOKOJNEGO SNU DZIECKA


ARRA Next to fotelik samochodowy zapewniający płynne przejście z łóżeczka do nosidełka. Trzy pozycje odchylenia aż do kąta 157° pozwalają dziecku wygodnie leżeć, niezależnie od tego, czy fotelik ARRA Next jest zapięty na tylnej kanapie samochodu, czy też zamontowany na wózku.

Dzięki lekkiej konstrukcji fotelik waży zaledwie 3,5 kg*. Bo bezpieczeństwo Twojego dziecka i Twój komfort są dla nas najważniejsze!

*Waga nie uwzględnia daszka i wkładki dla noworodka.

REKOMENDOWANE UŻYCIE:
Tyłem do kierunku jazdy
Wzrost dziecka: 40–85 cm, do 13 kg

Kompatybilny ze wszystkimi wózkami NUNA


LEKKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO


PIPA Next to nasz sztandarowy fotelik, który waży zaledwie 2,8 kg*, dzięki czemu możesz bez wysiłku nosić w nim dziecko lub wpiąć fotelik w ramę wózka. Z łatwością zainstalujesz go do bazy ISOFIX, jak również przypniesz go za pomocą pasa samochodowego.

Dzięki regulacji i–Size dowolnie ustawisz zagłówek wraz z pasami bez konieczności ich demontażu. Zaprojektowana przez nas osłona Dream Drape™ wraz z wbudowanymi w bazę absorberami to dodatkowa ochrona przed uderzeniami bocznymi. Wszystko dla bezpieczeństwa Twojego dziecka.

*Waga nie uwzględnia daszka i wkładki dla noworodka

REKOMENDOWANE UŻYCIE:
Tyłem do kierunku jazdy
Wzrost dziecka: 40–83 cm, do 13 kg

Kompatybilny ze wszystkimi wózkami NUNABEZPIECZEŃSTWO NA WYMIAR


Fotelik TODL Next to elegancja i nowoczesność, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Ten fotelik jest gotowy do drogi od pierwszych dni maluszka do wczesnego dzieciństwa.

Pięć pozycji odchylenia, pasy naramienne, które dopasowują się wraz z każdą z sześciu pozycji zagłówka, sprawiają, że TODL Next to fotelik dostosowany do wszystkich etapów rozwoju Twojego malucha.

REKOMENDOWANE UŻYCIE:
Tyłem do kierunku jazdy
Wzrost dziecka: 40–70 cm, do 19 kg

Przodem do kierunku jazdy
Wzrost dziecka: 76–105 cm, max. do 19 kg