O firmie

Jesteśmy Nuna


Jesteśmy technologami, projektantami, inżynierami, ale przede wszystkim rodzicami. Dla nas rodzina jest wszystkim, to z niej czerpiemy nieustanną inspirację, to ona napędza nas to bycie coraz lepszym. Znamy radości, ale również trudy rodzicielstwa, dlatego tworząc nasze produkty, skupiamy się nawet na najmniejszych rzeczach, abyście Wy mogli się skupić na wszystkich dużych… Chcemy towarzyszyć Wam w przygodzie, jaką jest rodzicielstwo i zrobić wszystko, aby była ona piękna i niezapomniana.

Nasze korzenie


Dzieciństwo to miliony chwil, z których każda jest tak samo ważna. Chcemy, abyście mogli się w nich zanurzyć, nie musząc pochylać się nad zbędnymi drobnostkami. Twórzcie swoją rodzinną historię, a nam pozwólcie zająć się resztą.

Bezpieczeństwo


Ciągle opoiwadamy Wam o komforcie i wygodzie, ale to bezpieczeństwo waszych pociech stawiamy na pierwszym miejscu. Tu nigdy nie znajdziemy pola na kompromis. Możecie być pewni, że żaden z naszych produktów nie opuści fabryki, zanim nie przejdzie tysięcy testów i badań opartych na najbardziej restrykcyjnych parametrach.

Aby zapewnić zgodność z normami bezpieczeństwa, nasz sprzęt regularnie poddawany jest testom w akredytowanych, niezależnych laboratoriach.

Jakość


Mówiąc o jakości, nie rzucamy słów na wiatr. Sięgamy tylko po materiały najwyższej jakości i najlepiej przemyślane rozwiązania pamiętając, że są one dedykowane nie tylko Wam rodzicom, ale przede wszystkim Waszym dzieciom. W Nuna znajdziecie tylko to, co sami dalibyśmy naszym maluchom, dlatego możecie nam zaufać Jesteśmy rodzicami, też chcemy, aby nasze pociechy miały tylko to, co najlepsze.

Bawełna organiczna


Bawełna organiczna stosowana w wybranych produktach Nuna została przetestowana i zatwierdzona zgodnie z OEKO-TEX® Standard 100, dzięki czemu możecie mieć pewność, że nasze produkty ​​są wolne od szkodliwych i alergizujących substancji.

Certyfikat GOTS™


Global Organic Textile Standard certyfikuje włókna w oparciu o najlepsze praktyki w całym łańcuchu produkcyjnym, od zbioru surowców, przez produkcję odpowiedzialną pod względem środowiskowym i społecznym, aż po etykietowanie. Certyfikat GOTS™ znajdziecie na wybranych produktach Nuna.

Wełna merynosa


Używamy przyjaznej dla środowiska mieszanki lyocellu TENCEL ™ * z wełny merynosów, która jest miękka i naturalnie kontroluje wilgoć. Znajdziecie go w wybranych produktach Nuna, w tym w kolekcji Ellis. *TENCEL™ jest znakiem towarowym firmy Lenzing AG..

Nagrody i wyróżnienia


Z dumą chwalimy się otrzymanymi od prestiżowych instytucji zajmujących się projektowaniem i rodzicielstwem nagrodami i wyróżnieniami. Dla nas to nie tylko docenienie naszej pracy i wysiłku, ale również mobilizacja i motywacja, aby sięgać wyżej i oferować Wam coraz lepsze rozwiązania.